Başkanın Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Emek verilmeden hiçbir şeyin elde edilemeyeceğine olan inancımla oldukça genç yaşta başlayan iş hayatım boyunca, dürüstlük ve sıkı çalışmak ana prensiplerim olmuştur.

Çalışmalarımızla elde ettiklerimizin de bizlere emanet olarak verildiğini, dolayısıyla ekonomik kullanılması ve paylaşılması gerektiğini düşünürüm. Gereksiz yapılan harcamaların hem sosyal bünyemizi hem de ekonomimizi zafiyete uğratacağına inanırım.

Sosyal sorumluluklarımızın en az işimiz kadar önemli olduğunun bilinciyle memleketimize hizmetin asıl görevimiz olduğunu düşünen biri olarak; bugün geldiğimiz noktada, yeni iş yatırımlarımız kadar memleketimize olan hizmetlerimiz de benim için çok önemlidir.

İnsana yapılacak yatırımın en büyük sosyal sorumluluğumuz olduğu bilinciyle; başta fakülte binaları olmak üzere meslek liseleri ve kütüphaneler yaptırmaya çok önem veririm.

İstikrarlı ve sürdürülebilir bir gelişmenin gerek ülke ölçeğinde; gerekse kendi işiniz ölçeğinde ancak çalışarak, ekonomi yaparak, ötekinin hakkını gözeterek ve işinize ve insana yatırım yaparak sağlanabileceği ise ana prensibimdir.

Tüm iş yaşamım süresince en önemli yol arkadaşlarım yukarıda saydığım prensiplerim olmuştur. Hayatımı bu çerçeve içinde sürdürmeye gayret ettim.

Saygılarımla,
İzzet Bayraktar

Yönetim Kurulu

İzzet Bayraktar
İzzet Bayraktar Yönetim Kurulu Başkanı
Ahmet Bayraktar
Ahmet Bayraktar Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Fevzi Bayraktar
Fevzi Bayraktar Yönetim Kurulu Üyesi
Güler Bayraktar
Güler Bayraktar Yönetim Kurulu Üyesi
Mehmet Bağçe
Mehmet Bağçe Yönetim Kurulu Üyesi