Topluma Katkı

İş hedeflerimizi gerçekleştirirken sorumlu ve iyi bir kurumsal sosyal vatandaş olmayı taahhüt ediyoruz. Toplumumuzun saadetine, esenliğine katkıda bulunmak için çaba gösteriyoruz. Çalışanlarımızın, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin refahına ve faaliyette bulunduğumuz iş dünyasına bağlılığımız var. Çalışanlarımız ve yönetimimiz, toplumun sosyal gelişimini teşvik eden faaliyetlere aktif olarak katılıyor.

Sürdürebilirlik ve Çevre

Günümüzün yüksek teknoloji üreten sanayi ötesi toplumunda, doğal kaynakların kısıtlılığı ve insanın çevreye olan tavrı her zamankinden daha fazla öne çıkmıştır. Bu bağlamda Bayraktarlar Holding bünyesindeki grup şirketleri; gerek faaliyetlerini sürdürdükleri yapılarda, gerekse üretim biçimlerinde çevreye duyarlı yöntem ve teknolojileri tercih etmektedirler.

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

İzzet Bayraktar 112 Acil ve Aile Sağlığı Merkezi
İzzet Bayraktar 112 Acil ve Aile Sağlığı Merkezi

Kayseri'nin Talas ilçesi Belediyesi, Mevlâna Mahallesi'nde yaptırdığı ‘112 Acil ve Aile Sağlığı Merkezi'ne, İzzet Bayraktar'ın adını verdi.

İzzet Bayraktar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
İzzet Bayraktar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

İzzet Bayraktar tarafından Erciyes Üniversitesi'ne anahtar teslimi ile bağışlanan İzzet Bayraktar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu.

Hatice Bayraktar Meslek Lisesi
Hatice Bayraktar Meslek Lisesi

İzzet Bayraktar, Kocaeli Çayırova'da eşi Hatice Bayraktar adına yaptırdığı ‘Hatice Bayraktar Meslek Lisesi'ni ziyaret etti. Bu ziyarette okula adı verilen eşi Hatice Bayraktar'la, oğlu Ahmet Bayraktar da ailesini yalnız bırakmadı. Türkiye Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'ndeki okulu ziyaret sırasında başarılı öğrencilere armağanlar da verildi.

Erciyes Üniversitesi Hacı Hatice Bayraktar Kütüphanesi
Erciyes Üniversitesi Hacı Hatice Bayraktar Kütüphanesi

İzzet Bayraktar'ın annesi Hacı Hatice Bayraktar adına Kayseri Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde yaptırdığı kütüphane binası. Hacı Hatice Bayraktar Kütüphanesi'ndeki kitapların büyük bir bölümü, İzzet Bayraktar tarafından bağışlandı.

Kayseri Müftülüğü
Kayseri Müftülüğü

Kayseri Müftülüğü için inşa ettirilen binanın bir katı İzzet Bayraktar tarafından yaptırıldı.

Kur’an Kursu
Kur’an Kursu

İzzet Bayraktar tarafından Kayseri'nin Talas ilçesinde yaptırılan caminin içinde 5 derslikli bir Kur'an Kursu bölümü de bulunuyor. Aynı külliye içerisinde Kur'an Kursu'na katılan annelerin, çocukları için bir de kreş yer alıyor.

Hacı Halil Bayraktar Camii
Hacı Halil Bayraktar Camii

İzzet Bayraktar'ın dedesi Hacı Halil Bayraktar adına Kayseri'nin Talas ilçesinde yaptırmakta olduğu caminin maketi.

İzzet Bayraktar Camii
İzzet Bayraktar Camii

İzzet Bayraktar'ın Kayseri'nin Talas ilçesi Mevlâna Mahallesi'nde (Anayurt) yaptırarak, Diyanet İşleri Başkanlığı'na bağışladığı İzzet Bayraktar Camii.

Her Yıl 60 Öğrenci
Her Yıl 60 Öğrenci

Kayseri Erciyes Üniversitesi Öğrencilerine Burs Her Yıl 60 Öğrenci